Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Informace k provozu školy od 12. dubna 2021

Informace k provozu školy od 12. dubna 2021Vážení rodiče,

v termínu od 12. dubna je plánován návrat vybraných žáků zpět „do školy“, resp. na prezenční výuku. S návratem bude spojeno také pravidelné testování žáků na COVID-19. Níže najdete základní informace o nastavení výuky v naší škole a dokumenty, které souvisejí s epidemiologickou situací.

Od 12. dubna bude výuka v naší škole probíhat následujícím způsobem.

  • Přípravná třída – prezenční výuka
  • Třídy zřízené dle §16, odst.9 školského zákona prezenční výuka              tj. 5.D, 8.D, 1.E, 2.E, 3.E
  • 1.stupeň - rotace tříd, od 12. dubna je plánována:
  • prezenční výuka – 1.A, 3.A, 3.B

 

  • distanční výuka – 2.A, 4.A, 5.A
  • 2. stupeň - distanční vzdělávání všechny třídy
  • Školní družina - je zajištěn omezený provoz, a to následujícím způsobem

 

Třída

ŠD před výukou

ŠD po výuce

Přípravná třída

od 6.00 hod

do 16.00 hod

1.A

od 6.00 hod

do 16.00 hod

3.A

od 6.00 hod

do 16.00 hod

3.B

od 6.00 hod

do 16.00 hod

5.D

---------------

do 15.30 hod

3.E

---------------

do 14.00 hod

V pondělí 12. dubna bude ve školní družině pouze odpolední provoz.

Testování žáků:

Vlastní testování bude probíhat vždy v pondělí a ve čtvrtek, v 8.00 hod. Z preventivních důvodů se bude většinou testovat v prostorách odlišných od výukových prostor třídy. Při příchodu do školy tedy děti nepůjdou do šaten, ale rovnou do prostor testování, teprve po skončení testování uloží věci v šatně a odchází do své třídy.

třída

vstup do školy

místo testování

Přípravná třída

vchod do školní družiny

přípravná třída, cvičný byt

1.A

hlavní vchod

4.A, 5.A

3.A

hlavní vchod

uč. dějepisu, učebna ITA

3.B

hlavní vchod

2.A

1.E

bezbariérový vchod

1.E

2.E

bezbariérový vchod

2.E

3.E

hlavní vchod, bezbariérový vchod

3.E, uč. 37

5.D

hlavní vchod

uč. 69, uč. 71

8.D

hlavní vchod, boční vchod

uč. chemie

 

V případě testování dětí v předškolním vzdělávání, žáků 1. – 3. ročníku a žáků tříd zřízených dle §16/9 je umožněna asistence při provádění testu třetí osobou, viz Manuál COVID-19 testování ve školách.

K dispozici je odkaz na leták k testování pro rodiče i pro žáky.

Videoukázka, jak bude probíhat testování je k dispozici zde .

Školní stravování:

Školní jídelna bude v provozu. Žáci, kteří budou chodit na prezenční výuku, již přihlášené obědy mají. Možnost odebírat dotovaný oběd také mají žáci, kteří se účastní distančního vzdělávání, avšak pouze v jednorázových boxech a ve výdejním okénku (vstup do školní jídelny). Musí si ale přihlásit oběd na www.strava.cz .

Mgr. Ivo Kuttelwascher, ředitel školy