Napište nám jsme na FB

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Co nás čeká a nemine > A je vymalováno!

A je vymalováno! 

Prázdniny skončily, školství se opět stane na pár dní žhavým tématem nejen pro novináře, uslyšíme, kolik procent by se mělo učitelům přidat, proběhnou debaty o zkrácení nebo nezkrácení prázdnin a jistě mnoho dalšího.

Vymalováno je skoro na všech školách, to se musí, nejen z estetických, ale i z hygienických důvodů. I na trojce jsme malovali. Pro děti krásně a barevně školní jídelnu a také vybrané třídy. V šatnách je nově položená podlaha, pod ní zrekonstruované potrubí, v družině jsou připravené ještě bezpečnější prostory. Některé práce budou mít ještě přesah do začátku školního roku, ale to budou jenom takové drobnosti.

Je prima, že v září přivítáme nové prvňáčky, je prima, že jich je dost na dvě třídy, což je oproti minulým letům vítaná a příjemná změna. Snad souvisí také s tím, že škola získává tvář vzdělávací instituce s lidským a pohodovým přístupem, kde si svůj úspěch může prožít opravdu každý. Je prima, že budeme připravovat na přijímačky docela dost deváťáků a přejme jim, aby to všechno úspěšně zvládli.

Pro rodiče našich žáků a fanoušky školy chystáme opět možnost navštívit na podzim „ředitelskou kavárnu“ a probrat věci, které jsou potřeba, pro předškoláky a jejich rodiče opět plánujeme klub Kulíšek, který se loni rozběhl velmi, velmi úspěšně. Obě aktivity budou probíhat ve stejných termínech, takže i rodiče předškoláků se mohou vedení školy zeptat, na co chtějí. Na našich www stránkách a v tisku dáme vědět, kdy tyto akce proběhnou. A také v tomto školním roce budou moci žáci získat titul Šikula třídy, pokud splní podmínky soutěže, kterou si vyzkoušeli už ve školním roce minulém.

Takže přejme všem malým i velkým dětem a jejich rodičům šťastné vykročení do školního roku, samé úspěchy a pohodu. Pomáháme dětem k úspěchu a jsem rád, že to funguje a děkuji všem, kteří se na tom podílejí a také všem, kteří nám fandí a drží palce.

Ivo Kuttelwascher, ředitel školy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

26. 7. Anna

Zítra: Věroslav

Návštěvnost stránek

350466