Měsíc květen utekl jako voda a byl opět plný akcí. Naši prvňáčci navštívili ZUŠ a byli pasováni na čtenáře v knihovně. Proběhlo sluníčkové setkání s budoucími prvňáčky na školní zahradě. Naši deváťáci navštívili vzdělávací program VUT Brno a zrealizovali školní projekt Hanin kufřík. Naši čtvrťáci si zajezdili na kole a také získali řidičské průkazy. Uskutečnilo se Okresní kolo atletického čtyřboje a Veselská liga v házené.
© 2026 Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6, Kontaktovat webmastera, Mapa stránek, Prohlášení o přístupnosti, GDPR - ochrana osob. údajů, Povinně zveřejňované informace
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO