Napište nám jsme na FB

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Fotogalerie > Vážně i nevážně naší školou

Vážně i nevážně naší školou

kulíšek...se projdeme se skřítkem Kulíškem. Podíváme se, jak se učí žáci na prvním i druhém stupni, na trampolínu, snoezelen, prohlédneme si výzdobu školy, zkusíme si práci na "kouzelné" interaktivní tabuli,  nakoukneme i do ředitelny. V našich medailoncích si s Kulíškem prohlédnete celou naší školu..... 

Klub Kulíšek

Klub Kulíšek zahájily paní učitelky z prvního stupně na základě zkušeností z výuky dětí v 1. třídě s cílem pomoci nejen dětem před nástupem do školy, ale i jejich rodičům, kteří mají možnost srovnávat své děti s jejich vrstevníky. Děti se v našem klubu každé druhé úterý v měsíci od 15 do 16 hodin seznamují se školním prostředím, se svými budoucími učitelkami i spolužáky, hraním se tady připraví na školu. Rodiče se podle svého uvážení a podle přání dítěte mohou aktivit účastnit, nebo si dítě vyzvednout po skončení klubu.

kulíšekBěhem několika lekcí se vytvoří příjemná rodinná atmosféra plná pohody a dobré nálady a i uzavřenější děti se zapojí do aktivit a na další klub se těší nejen ony, ale i jejich rodiče a samozřejmě i vyučující, kteří kroužek připravují. I v letošním roce se těší paní učitelky Markéta Svobodová, Jitka Šorfová a pan učitel Petr Glajc.

Fotografie z Klubu Kulíšek si můžete prohlédnout zde.

Videa