Napište nám jsme na FB

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Informace pro rodiče > Zápis do Přípravné třídy

Zápis do přípravné třídy

Přípravná třída základní školy je určena pro děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky, u kterých je předpoklad, že zařazení do přípravné třídy vyrovná jejich vývoj, přednostně pro děti, kterým byl povolen odklad povinné školní docházky.

O zařazování žáků do přípravné třídy základní školy rozhoduje ředitel školy na žádost zákonného zástupce dítěte a na základě písemného doporučení školského poradenského zařízení, které k žádosti přiloží zákonný zástupce.

Zápis do přípravné třídy se bude konat od 15. dubna od 8.00 do 24. dubna do 15.00 bez přítomnosti dětí. Pokud možno, podávejte přihlášky elektronicky nebo poštou. Zápisy byly původně plánované na 3. a 4. dubna 2020. Z důvodu nouzového stavu se ale přesouvají. Doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Města Žďár nad Sázavou a jednotlivých škol. Termín zápisu do mateřských škol zůstává prozatím beze změny.

Stanovení místa a doby konání zápisu do přípravné třídy pro školní rok 2020/2021

Fotografie s ukázkami prací dětí a jejich aktivit najdete v záložce Fotogalerie - STŘÍPKY Z VYUČOVÁNÍ.

Na prostředí přípravné třídy a její atmosféru se můžete přijít podívat po telefonické domluvě s třídní učitelkou, kontakt 566 591 433.