Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Změny v provozu školy od 27. února 2021

Změny v provozu školy od 27. února 2021Dobrý den,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE), kterým se nad rámec dosavadních opatření: 

ZAKAZUJE OSOBNÍ PŘÍTOMNOST:

  • dětí v přípravné třídě
  • žáků 1. a 2. ročníků základní školy
  • žáků v základních školách nebo třídách zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona
  • ve zbývajících školních klubech a družinách, které mohly být v určitých specifických případech v provozu

Základní a střední školy poskytují těmto dětem nebo žákům vzdělávání distančním způsobem.

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021 (dostupné ZDE).

OŠETŘOVNÉ: rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

zdroj: www.msmt.cz

Školní stravování:

Žáci na distanční výuce a ostatní (cizí) strávníci mají i nadále možnost využít školního stravování, a to formou převzetí oběda v jednorázovém boxu u zadního vchodu do školní jídelny. Zaměstnanci školy mohou využít závodního stravování také, mohou se stravovat ve školní jídelně. Výdej obědů je pro všechny stanoven v rozmezí 11.30 – 12.30 hod.

Pokud tedy máte o tyto obědy zájem, je nutné si je sami přihlásit běžným způsobem (telefon, mail, na internetové adrese www.strava.cz) den předem do 8.00 hodin ráno.  

V tuto chvíli mají všichni žáci i zaměstnanci odhlášené obědy. Pokud budou chtít stravu odebírat v pondělí 1. března, je třeba se zaregistrovat na www.strava.cz, a to do neděle, do 21.00 hod.

 

Sledujte www stránky školy, podle situace je budeme aktualizovat.

Mgr. Ivo Kuttelwascher