Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > ADAPTAČNÍ KURZ- TŘÍDA 6. A

ADAPTAČNÍ KURZ- TŘÍDA 6. AADAPTAČNÍ KURZ- TŘÍDA 6. A- SKLENÉ U FRYŠAVY 14. A 15. 9. 2023

Ve čtvrtek 14. 9. ráno vyrazili žáci 6. A pod vedením třídního učitele Miloše Moučky a v doprovodu asistentů pedagoga Marka Mika a Andrey Kalousové na dvoudenní adaptační kurz do Skleného u Fryšavy.

Po ubytování a nezbytném rozdělení pokojů v pohodě zvládli první náročný úkol- povlečení postelí a vybalení svých osobních věcí.

Poté je dopoledne čekala celá řada aktivit zaměřených na spolupráci mezi sebou navzájem a budování vztahů ve třídě.

Po chutném obědě přivítali žáci hodinu odpoledního klidu, hlavně proto, že se mohli dosyta pomazlit se svými elektronickými mazlíčky.. Poté následovala hra spojená s turistickou vycházkou na Tři Studně, při které stihly děti nasbírat houby, vyfotit se s Hejkalem a vykoupit zboží v obchodě.

Po večeři proběhl táborák s opékání buřtů a na závěr dne si všichni šesťáci vyzkoušeli překonat svůj strach při stezce odvahy.

Páteční dopoledne bylo po snídani zaplněné míčovými hrami, úklidem a hlavně závěrečným vyhodnocením a předáním odměn nejen těm nejlepším, ale i ostatním účastníkům.

No a po obědě se naplnil náš čas a bylo potřeba nic v chatě nezapomenout a přesunout se na zastávku autobusu a pak hurá domů…

 

Mgr. Miloš Moučka, třídní učitel 6. A