Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Den otevřených dveří

Den otevřených dveříDne 22. března se na Základní škole Žďár nad Sázavou, Komenského 6 konal Den otevřených dveří s názvem Pojď si zahrát na „školáka“. V rámci dopoledního programu měli žáci a rodiče možnost nahlédnout do tříd prvního stupně, tříd SPT a přípravných tříd a podívat se na ukázkovou hodinu.

V rámci odpoledního programu, do kterého se zapojili všichni pedagogičtí pracovníci školy, si žáci vyzkoušeli různé aktivity (například skákání na trampolíně, bubnování, jízdu na koloběžce, práci s interaktivní tabulí a tablety, zkusili bezpečně projít překážkovou dráhou, ve které na ně čekaly nástrahy v podobě špatných známek, a seznámili se s některými dopravními značkami.)

Kromě připravených aktivit se rodiče mohli přijít informovat ohledně zápisu do přípravné a první třídy, nebo využít konzultace se speciálním školním pedagogem.

Celá akce se nesla v přátelském duchu, atmosféra byla velice uvolněná a budoucí žáčci i jejich rodiče vypadali po společně prožitém odpoledni unaveně, ale spokojeně.