Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Naše škola oslavila 60. výročí

Naše škola oslavila 60. výročíV měsíci květnu se naše škola chystala na velkou událost, která měla připomenout výročí založení naší školy. Jednalo se o 60. výročí otevření Základní školy, které škola oslavila ve velkém stylu. Oslavy se uskutečnily ve dnech 29. a 30. května 2024. Oficiální část oslav začala ve školní tělocvičně, kde proběhlo slavnostní setkání. Zde mohli pozvaní hosté, rodiče a přátelé školy zhlédnout program naších žáků a pedagogů. V rámci jednotlivých vystoupení mohli všichni vidět naše žáky v pěveckých, divadelních a tanečních vystoupeních. Po ukončení školní akademie měli možnost všichni hosté  prohlédnout si školní učebny, třídy a chodby. V budově školy byly umístěny staré i současné fotografie, kroniky, historické reálie a almanachy. Celá akce byla zakončená setkáním současných a bývalých zaměstnanců školy. Velké poděkování patří všem, kteří se na přípravách podíleli.  Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další společné akce.