Schůzka rodičů a budoucích prvňáčků pro školní rok 2023/2024

Více

Publikováno 25. 5. 2023 10:45

Turnaj v miniházené

Miniházená probíhající dne 23.5.2023 ve sportovní hale v Novém Veselí byla pro vybrané žáky prvního stupně skvělým zážitkem. Kluci i přes velkou konkurenci vybojovali krásné jedenácté místo ve skupině A. Moc jsme si to užili.

Více

Publikováno 24. 5. 2023 10:07

Exkurze do Terezína

Žáci 8.A, 8.B a 9.A v pátek 19. 5. 2023 navštívili Památník Terezín.

Více

Publikováno 23. 5. 2023 16:07

Krajské kolo výtvarné soutěže Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Více

Publikováno 23. 5. 2023 15:59

Pěvecká soutěž SUPERSTAR - třídy - D a E

Ve středu 16. 5. 2023, žáci tříd D a E, předvedli svoje pěvecké umění, v několika kategoriích soutěže SUPERSTAR.

Více

Publikováno 20. 5. 2023 7:20

Projekt SPOLU

V těchto dnech byl  úspěšně dokončen náš projektu „Spolu“. V tomto projektu jsme, ve spolupráci s talentovaným fotografem Milanem Šustrem, zachytili nezapomenutelné momenty, které mapují každodenní život naší školy.

Více

Publikováno 20. 5. 2023 7:09

Den matek ve školní družině

Děti ve školní družině nezapomněly na Den matek. Tento týden si povídaly o maminkách -  jak vypadají, co mají rády, s čím nám pomáhají a jak moc je máme rádi.

Více

Publikováno 16. 5. 2023 5:48

Krajské kolo recitační soutěže Já a básnička

Ve čtvrtek 27. dubna se žáci z 1. E zúčastnili krajského kola recitační soutěže Já a básnička. Soutěž pořádala ZŠ a PŠ Velké Meziříčí ve spolupráci s Městskou knihovnou. Ve IV. kategorii (ZŠ speciální) získal Aleš Odehnal 1. místo. Gratulujeme!

Více

Publikováno 12. 5. 2023 7:30

Tandemová výuka v hodině TV

Ve středu 26.4. byli žáci 3.třídy v tělocvičně příjemně překvapeni. Čekala je tandemová výuka. Hodinu Tv absolvovali společně se žáky 8.B. Do společných soutěží, závodů a her se vrhali s nadšením. Doufáme, že taková hodina nebyla poslední.