Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - po kontrole smazat > nepoužité > původní Úvod > Anketa pro rodiče

Anketa pro rodiče

Vážení rodiče,

Nabízíme Vám možnost účastnit se dotazníkového šetření Klima školy, pomocí kterého chceme zjistit názor rodičů, ale také žáků a učitelů na naši školu. Získané informace bychom rádi využili ke zjištění případných nedostatků a ke zlepšení života ve škole.

 Prostřednictvím žákovských knížek jste obdrželi uživatelské jméno a heslo jedinečné pro rodičovskou veřejnost pouze naší školy. Prosíme, tyto přihlašovací údaje nikomu dalšímu nesdělujte. Pro fungování elektronického dotazníku je nutné mít povolená „vyskakovací okna“ ve vašem internetovém prohlížeči (např. Internet Explorer: v nabídce vpravo nahoře vyberte„nástroje“,  vyberte „blokování automaticky otevíraných oken“ , potvrďte „vypnout blokování automaticky otevíraných oken“). V případě, že se zúčastníte voleb do školské rady a konzultací o prospěchu a chování Vašeho dítěte dne 8.12.2011, bude pro Vás připravena počítačová učebna č. 58 v 1. poschodí.

 Dále postupujte podle Návodu pro rodiče, který jsme vyvěsili na našich webových stránkách. V případě, že naši školu navštěvuje více Vašich dětí, vyberte třídu staršího dítěte.

 Za Vaše názory Vám velmi děkujeme. Získané údaje jsou anonymní, budou zpracovány prostřednictvím webového portálu „evaluační nástroje“ do závěrečné zprávy, která bude k dispozici u vedení školy.

 Na mnoho Vašich dotazníků se těší správce portálu „Evaluační nástroje“ pro naši školu Alena Beranová

 

Podrobný návod k vyplnění dotazníku naleznete zde:

Klima_skoly_dotaznik_pro_rodice.pdf

přímé přihlášení pro rodiče:

http://www.evaluacninastroje.cz/prihlasovani_rodicu/